Letecká dovolená s dětmi

Jste před leteckou dovolenou s dětmi vždycky ve stresu a hlavou se vám honí spousty myšlenek, co je potřeba zařídit a na co se připravit?

Už vás nebaví hledat informace na různých stránkách a chtěli byste na jednom místě najít vše od přípravy na dovolenou, po cestu letištěm až do cílové destinace?

Připravit se na leteckou dovolenou s dětmi a bez nervů ji zvládnout, bude hračka!

  • Představte si, že ušetříte čas a nebudete muset zdlouhavě vyhledávat různé informace o tom, jak to chodí na letišti nebo v letadle. Ale i celkově na dovolené.
  • Vyhnete se hodinám námahy při vyhledávání informací. Předejdete strachu z cestování s dětmi a připravíte se na něj od A do Z.
  • Ušetříte peníze a budete mít vše zařízené s předstihem. Zajistíte si tak levnější letenky, ubytování, zařídíte si pojištění se slevou a tak dále.
  • I při cestování s cestovkou budete vědět, kam se vydat na letišti i jak to probíhá při bezpečnostní kontrole nebo v letadle. Pokud na vás delegát nebude mít čas, vy si všechno sami zařídíte.
Toto jsou možná otázky, které se vám honí hlavou a já už na ně znám odpověď!

Dnes se bez jakýchkoli obav a pochyb seberu a vycestuju sama se synem. Nepřemýšlím už nad tím, jestli to na letišti, v letadle anebo na cestách zvládneme. ALE vždycky to tak nebylo.

Dříve jsem měla strach, jak to v letadle a v cizině zvládneme a velké obavy, co by se nám mohlo stát. Ale velká touha stále cestovat vyhrála a po překonání strachu a nasbírání zkušeností jsem zjistila, že se není čeho obávat a že je možné si i dovolenou s dětmi užít. Celý můj příběh najdete zde.

Mám za sebou více než 100 leteckých cest po Evropě, na některých jsem byla s rodiči, na jiných s kamarády, ale taky sama nebo sama se synem. Téměř tři roky jsem pracovala na pražském letišti a pronikla do zákulisí celého procesu.

Den co den přemýšlím o cestování, destinacích, sleduji weby s novinkami o cestování nebo radím svým přátelům a známým. Cestování je můj největší koníček a vlastně už nedílná součást mého života.

Co vám eBook Letecká dovolená s dětmi přinese?

  • Stále váháte, jak začít s plánováním vaší dovolené? Díky tomutu eBooku už nemusíte. Připraví vás na cestu jak s cestovkou, tak na vlastní pěst. Dozvíte se, kde hledat ubytování, letenky nebo půjčovny aut. Budou se vám hodit rady na výběr destinace nebo hotelu.
  • Připraví vás na celou cestu letištěm od příjezdu až po samotný nástup do letadla.
  • Zjistíte, co si můžete vzít pro své děti do letadla, jak sbalit zavazadla nebo taky, jak a čím děti zabavit a na jaké situace být připraveni při letu letadlem.
  • Možná se děsíte, že nebudete mít všechny potřebné dokumenty. Společně si krok po kroku projdeme, jaké jsou potřeba a kde i jak je zařídit.
  • Získáte tipy na zajímavé aplikace. Součástí eBooku jsou i checklistypracovní listy pro děti.

Ale tyto informace najdu i jinde a zdarma...

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde a zdarma. Ano, najdete. Ale jen v tomto eBooku na jednom místě. Ušetříte si tak desítky hodin prohledávání internetu, které byste mohli věnovat něčemu jinému.

Garance vrácení peněz

Hodně mi záleží na vaší spokojenosti, a tak vám nabízím 7denní garanci vrácení peněz. Pokud zjistíte, že jste s eBookem Letecká dovolená s dětmi šlápli vedle, bez otázek vám vrátím peníze.

Navíc vám k eBooku přidám DÁREK

20 stran omalovánek, sudoku, osmisměrek a dalších úkolů k zabavení dětí nejen v letadle

Reference

eBook určitě splnil, co sliboval. Našla jsem v něm spousta nových informací a tipů. A hlavně vše na jednom místě a pěkně popořádku “sesumírované”. eBook bych doporučila všem, kteří s cestováním s malými dětmi teprve začínají. Odkazy, tipy na aplikace, seznam věcí “co s sebou” atp. určitě ocení ti, kteří buď nemají příliš času (což s dětmi nemá nikdo) a nebo ti, které to jednoduše nebaví a mají rádi vše pěkně naservírované!
Petra Daňková
Během čtení eBooku jsem zjistila věci, které by mě třeba nenapadlo před cestou řešit, přitom je ale fajn, když se na ně myslí – ulehčí to některé situace. Moc se mi líbily checklisty, kde jsem si mohla zkontrolovat, jestli máme sbaleno vše potřebné. Super jsou aktivity pro děti, které jsou super bonus. E-book bych doporučila především všem rodičům, kteří se chystají na první leteckou dovolenou s dětmi. Určitě by ho ale využili i lidé, kteří letadlem cestují poprvé.
Jana Šolcová

OBJEDNEJTE SI eBOOK LETECKÁ DOVOLENÁ S DĚTMI 

Pokud se chystáte na dovolenou s dětmi letadlem, nebo zatím jen sbíráte odvahu a v hlavě máte plno překážek, objednejte si eBook Letecká dovolená s dětmi.

eBook vám pomůže sebrat odvahu, připraví vás na cesty s dětmi a vy si užijete fajn dovolenou! Bude se vám hodit, ať už cestujete s cestovkou nebo na vlastní pěst.

Cena eBooku je 299 Kč. Zároveň k němu získáte 20stránkový bonus jako dárek