Máte děti ve věku 0 až 7 let a chystáte se s nimi letět?

 

Už nemusíte zdlouhavě vyhledávat informace. Najdete je přímo v e-booku.

Co vám eBook Letecká dovolená s dětmi přinese

  • Jste připraveni na cestu jak s cestovkou, tak na vlastní pěst.
  • Už víte, kde se odbavit, kam uložit kočárek, jaká zavazadla si s sebou vzít.
  • Jste si 100% jisti, co vzít pro své děti do letadla nebo taky, jak a čím je zabavit a na jaké situace být během letu připraveni.
  • Neváháte, co vám projde přes bezpečnostní kontrolu. Jaké jídlo a pití můžete dětem vzít s sebou.
  • Jaké jsou potřeba cestovní dokumenty, souhlasy s vycestováním a jak a kde je zařídit.
  • Získáte tipy na zajímavé aplikace.

Garance vrácení peněz

Hodně mi záleží na vaší spokojenosti, a tak vám nabízím 7denní garanci vrácení peněz. Pokud zjistíte, že jste s eBookem Letecká dovolená s dětmi šlápli vedle, bez otázek vám vrátím peníze.

Navíc vám k eBooku přidám DÁREK

20 stran omalovánek, sudoku, osmisměrek a dalších úkolů k zabavení dětí nejen v letadle.

Reference

eBook určitě splnil, co sliboval. Našla jsem v něm spousta nových informací a tipů. A hlavně vše na jednom místě a pěkně popořádku “sesumírované”. eBook bych doporučila všem, kteří s cestováním s malými dětmi teprve začínají. Odkazy, tipy na aplikace, seznam věcí “co s sebou” atp. určitě ocení ti, kteří buď nemají příliš času (což s dětmi nemá nikdo) a nebo ti, které to jednoduše nebaví a mají rádi vše pěkně naservírované!
Petra Daňková
Během čtení eBooku jsem zjistila věci, které by mě třeba nenapadlo před cestou řešit, přitom je ale fajn, když se na ně myslí – ulehčí to některé situace. Moc se mi líbily checklisty, kde jsem si mohla zkontrolovat, jestli máme sbaleno vše potřebné. Super jsou aktivity pro děti, které jsou super bonus. E-book bych doporučila především všem rodičům, kteří se chystají na první leteckou dovolenou s dětmi. Určitě by ho ale využili i lidé, kteří letadlem cestují poprvé.
Jana Šolcová

Dnes se bez jakýchkoli obav a pochyb seberu a vycestuju sama se synem. Nepřemýšlím už nad tím, jestli to na letišti, v letadle anebo na cestách zvládneme. ALE vždycky to tak nebylo. Dříve jsem měla strach... Celý můj příběh najdete zde.

Mám za sebou více než 100 leteckých cest po Evropě, na některých jsem byla s rodiči, na jiných s kamarády, ale taky sama nebo sama se synem. Téměř tři roky jsem pracovala na pražském letišti a pronikla do zákulisí celého procesu.

Den co den přemýšlím o cestování, destinacích, sleduji weby s novinkami o cestování nebo radím svým přátelům a známým. Cestování je můj největší koníček a vlastně už nedílná součást mého života.

OBJEDNEJTE SI eBOOK LETECKÁ DOVOLENÁ S DĚTMI 

Pokud se chystáte na dovolenou s dětmi letadlem, nebo zatím jen sbíráte odvahu a v hlavě máte plno překážek, objednejte si eBook Letecká dovolená s dětmi.

Informacemi nadupaný 75stránkový eBook vám pomůže sebrat odvahu, připraví vás na cesty s dětmi a vy si užijete fajn dovolenou! Bude se vám hodit, ať už cestujete s cestovkou nebo na vlastní pěst.

Cena eBooku je 199 Kč. Zároveň k němu získáte 20stránkový bonus jako dárek